Muitinės tarpininko paslaugos

Mūsų padaliniuose ir skyriuose Lietuvoje ruošiame visus dokumentus visoms transporto rūšims importo, eksporto, tranzito, muitinio sandėliavimo, laikinojo įvežimo, laikinojo įvežimo perdirbti, laikinojo išvežimo, laikinojo išvežimo perdirbti, reeksporto, reimporto muitinės procedūroms.

Mūsų atstovybėje Norvegijoje ruošiame importo, eksporto, tranzito muitinės procedūroms reikalingus dokumentus visu transportu į / iš Norvegijos.

Tuo pačiu teikiame ir išankstinio elektroninio duomenų privalomo pateikimo pasienio muitinės postams TIR-EPD (pasienio muitinėms vykstant pagal TIR procedūrą), EPI vykstant ne pagal TIR procedūrą) ir ETD (vykstant ne pagal TIR procedūrą) paslaugas.

Išduodame mokėtinų mokesčių muitinei bei mokesčių inspekcijai atidėjimo garantijas ir įsipareigojimų muitinei bei mokesčių inspekcijai garantijas visais atvejais, kai tai reikalinga pagal aukščiau nurodytas procedūras.

Teikiame eksporto iš Jungtinės Karalystės (EX) ir importo (IM) į ją paslaugas. Dirbame visoje Didžiojoje Britanijoje. Padedame forminti muitinės procedūras dėvėtiems rūbams, naudotoms autodalims, automobiliams ir technikai pirktai aukcionuose.

Atstovaujame klientus Lietuvos, Latvijos, Norvegijos, Uzbekistano ir kitų šalių muitinėse.

Teikiame distribucijos paslaugas visoje Lietuvoje ir Pabaltyje - sandėliuojame, muitiname, išvežiojame dalinius ar pilnus (taip pat ir temperatūrinius) krovinius, forminame T1.

Sutvarkome EORI kodus (asmenų identifikaciniai kodai Europos Bendrijos muitinėje, reikalingi muitinės procedūroms atlikti).

Padedame nustatyti prekių kodus pagal Europos Bendrijos ir Eurazijos muitų sąjungų naudojamus klasifikatorius.

Ruošiame bendruosius ir preferencinės (EUR.1, A.TR ir kt.) kilmės sertifikatus.

Tvarkome fitosanitarinius ir veterinarijos sertifikatus, veterinarinio įvežimo dokumentus.

Pildome CMR, važtaraščius, sąskaitas – faktūras, proformas, krovimo sąrašus, specifikacijas, TIR Carnet ir kt. dokumentus.

Naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.