​24H/7D Imo, Viber, WhatsApp,

Telegram: +370 687 71 344

EX, T1, TIR-EPD, EPI, ETD, G

Išankstinis importo forminimas į Didžiąją Britaniją tampa aktualus dėl naujos krovinių vežimo tvarkos

2022.01.11
Nuo 2022 m. sausio 1 d. visoms prekėms į JK reikalingos visos muitinės deklaracijos importo vietoje

Kaip informuoja "Verslo žinios", iki šiol vežėjai iš ES, jeigu vykdavo ne tranzitu, galėjo ramiai kirsti sieną ir atidėti muitinės deklaracijų pateikimą. Tačiau ši tvarka keičiasi – nuo 2022 m. sausio 1 d. visoms prekėms reikalingos visos muitinės deklaracijos importo vietoje. Tai reiškia, kad visi duomenys turi būti pateikti GVMS (krovininių transporto priemonių judėjimo paslaugos) sistemoje dar prieš atvykstant į Didžiąją Britaniją, t. y. į Angliją, Škotiją ar Velsą. 

Pirmiausia, prieš registruojantis GVMS sistemoje reikia turėti: 

- Vyriausybės vartų paskyrą (angl. Government Gateway);
- Didžiosios Britanijos ekonominės veiklos vykdytojų registracijos ir identifikavimo (EORI) numerį.

Kaskart vežant net ir skirtingus krovinius, supildžius visą informaciją, GVMS sistemoje gaunama viena prekių judėjimo nuorodą (GMR).

Įmonės buvo įpratusios gauti krovinį, o tik tada pildyti deklaracijas. O dabar vairuotojai turės turėti šią deklaraciją iš anksto.

Mes galime jums padėti! Mūsų įmonė teikia importo į Jungtinę Karalystę deklaracijų forminimo paslaugą, registruoja EORI kodus, atlieka reikiamus veiksmus GVMS sistemoje. Kreiptis: tel. Nr. +370 667 00 777 (t. p. Imo, Viber, WhatsApp, Telegram), [email protected].

Grįžti
Naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.