Apie mus

Visos muitinės procedūros ir paslaugos.

Atstovaujame klientams muitinėse prekių gabenimui įvairiu transportu ir saugojimui sandėliuose pilnai įformindami visas procedūras.

Mes teikiame paslaugas paprastai!

Aptarnausime jus tinkamame maršruto taške. Tranzito kelių transportu atveju vairuotojas sulauks reikiamos informacijos telefonu. Pas mus atvykti nereikės, jei sudarysite su mumis ilgalaikę paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią galima atsiskaityti jau gavus paslaugas. Laiku perdavus mums reikiamus dokumentus internetu papildomai laukti muitinėje nereikės.

Mes dirbame visada!

Tranzito procedūros nuotoliniu būdu bei eksporto procedūros Kaune ir Klaipėdoje forminamos visą parą. Jūsų patogumui – nuolatos dirbančios saugomos automobilių aikštelės Kaune, Klaipėdoje ir Kybartuose. Visą parą konsultuojame ir teikiame reikiamą pagalbą.

Mes dirbame visur!

Sutvarkyti muitinės procedūras Lietuvoje ir užsienyje jums padės mūsų atstovai bei partneriai Latvijoje, Norvegijoje, Uzbekistane, kalbantys tų šalių kalba ir suprantantys šių šalių įstatymų ir rinkos specifiką.

Teikiame eksporto iš Jungtinės Karalystės (EX) ir importo (IM) į ją paslaugas. Dirbame visoje Didžiojoje Britanijoje. Padedame forminti muitinės procedūras dėvėtiems rūbams, naudotoms autodalims, automobiliams ir technikai pirktai aukcionuose. Vežame krovinius įvairiomis transporto rūšimis nuo 1 kg iki 24 t. 

Reikia pagalbos kitur? Turime susikūrę pagalbos tinklą, padedantį mūsų klientams, kur jie bebūtų. 

Mes galime padėti jums kirsti sienas greičiau ir pigiau!

Esame tarp kelių muitinės tarpininkų, kurie asociacijos LINAVA yra autorizuoti teikti TIR – EPD paslaugas. IRU asociacijos elektroninio išankstinio duomenų deklaravimo modulis TIR-EPD padeda mums pateikti išankstinius duomenis pasienio muitinėms paprasčiau ir operatyviau nei kiti tam naudojami įrankiai, o vežėjams – susigrąžinti po 2,5 Šveicarijos franko už kiekvieną per TIR-EPD sistemą užpildytą TIR knygelę.

Vykstant ne pagal TIR procedūrą teikiame analogiškas ETD ir EPI paslaugas pasienio muitinėms.

Įsigijus šias paslaugas pas mus nuotoliniu būdu iš anksto neteks gaišti laiko pas muitinės tarpininką pasienyje bei laukiant papildomoje eilėje pasienio muitinėje!

Pradėkime nuo krovos ir sandėliavimo.

Turime skirtingo saugojimo režimo sandėlius patogiose vietose šalia muitinės postų ir mūsų muitinės tarpininko atstovų – pvz., Kaune šalia autostrados Vilnius – Klaipėda (Palemone), Klaipėdoje šalia geležinkelio stoties, Daugpilyje. Ten gali būti atliekami ir geležinkelio krovos darbai. Siūlome ir akcizinį muitinės sandėlį dyzelinui. Šalia – saugomos automobilių aikštelės, veikiančios 24/7. 

Ne tik krauname, bet ir paruošiame krovinius ir prekes: sveriame, rūšiuojame, pakuojame, perpakuojame, gaminame joms tarą, ženkliname ir žymime, klijuojame lipdukus ir etiketes, sudedame spausdintą informaciją ir t.t.

Padedame krovinį nugabenti optimaliausiu būdu.

Ekspedijuojame įvairius krovinius visomis kryptimis „nuo durų iki durų“ kelių, geležinkelių, oro ir vandens transportu. Turime geležinkelio atšakas Kaune, Klaipėdoje ir Daugpilyje (Latvijoje). Galime pasiūlyti įvairių rūšių vagonų ir konteinerių.

Suteikiame visas susijusias paslaugas.

Teikiame distribucijos paslaugas visoje Lietuvoje ir Pabaltyje - sandėliuojame, muitiname, išvežiojame dalinius ar pilnus (taip pat ir temperatūrinius) krovinius, forminame T1. 

Galime geriau.

Mes esame profesionalūs specialistai, kurių kvalifikacija įvertinta tarptautiniais sertifikatais, nuolat besitobulinantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Su jumis kalbame bendra kalba. Galime patarti ir padėti daugiau nei vien tik tiesiogiai su muitinėmis ir logistika susijusiais reikalais. Branginame savo gerą vardą ir laikomės tarptautinio verslo etikos standartų. Taikome lankstų aptarnavimą, geras kainas ir lanksčią kainodarą. Už mūsų paslaugas patogu atsiskaityti, galima ne tik eurais. Su mumis lengva ir patogu.

Vis daugiau įmonių sudaro su mumis ilgalaikes sutartis, patikėdami mums rūpintis didžiąją dalimi ar visu aptarnavimu muitinėse ir logistikoje.

MUMS NĖRA NEIŠSPRENDŽIAMŲ PROBLEMŲ! 24 / 7 kreipkitės tel. Nr. +370 687 71344

Naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.